Baner główny

Kącik przedsiębiorcy

Agencja Rozwoju Regionalnego W Koninie

Planujesz założyć własną firmę? Brakuje ci kapitału? Zadzwoń!

Planujesz założyć własną firmę? Brakuje ci kapitału? Zadzwoń!

Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie rozpoczyna nabór do projektu „Dotacje dla StartUpów” Możesz starać się o środki finansowe nawet do 40.000 zł. łącznie.  Szczegóły pod numerem telefonu 63 245 30 95 wew. 44 oraz na stronie internetowej www.dotacje.arrkonin.org.pl

OFERTA POŻYCZKI JEREMIE_4

Szanowni Państwo!

 

Z przyjemnością informujemy, że od 11 lipca br. można ponownie składać wnioski o pożyczkę w ramach Inicjatywy JEREMIE do Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie (ARR S.A.).              

Dnia 6 lipca br. Prezes Zarządu ARR S.A. w Koninie Krzysztof Gubański podpisał czwartą już umowę operacyjną z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) na realizację przez Agencję projektu JEREMIE_4.

 

Dla przypomnienia,  Inicjatywa JEREMIE (ang. Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises) to program Unii Europejskiej, którego inicjatorem jest Komisja Europejska. JEREMIE jest atrakcyjną formą wsparcia finansowego, oferowanego mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, również podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą - tzw. start-up'om.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie jest jedynym Pośrednikiem Finansowym dla Banku Gospodarstwa Krajowego wdrażającym Inicjatywę JEREMIE w subregionie konińskim.

 

W ramach kolejnego projektu JEREMIE_4 przedsiębiorcy mają do wykorzystania kwotę ponad 6 mln zł w okresie niespełna 10 m-cy.

 

OFERTA POŻYCZKI JEREMIE_4:

 

  • Min. kwota pożyczki 10 tys. zł
  • Max. kwota pożyczki 300 tys. zł
  • Oprocentowanie 1,44% w skali roku
  • 0% prowizji i dodatkowych opłat
  • Okres spłaty pożyczki max. 60 miesięcy (5 lat)
  • 6 m-cy karencji w spłacie kapitału
  • Wymagany wkład własny w wysokości min. 10% wartości całej inwestycji
  • 100% na inwestycję i/lub 100% na obrót
  • Elastyczne formy zabezpieczenia pożyczki.

 

Szczegółowe informacje na temat Pożyczki JEREMIE_4 oraz dokumentacja z nią związana znajdują się na stronie www.arrkonin.org.pl oraz www.jeremie.com.pl

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z preferencyjnych pożyczek JEREMIE oraz rozpowszechniania niniejszej informacji na Państwa stronach internetowych i/lub alternatywnych nośnikach informacji dla mieszkańców powiatu i gminy.

 

Jeśli będą Państwo zainteresowani otrzymaniem materiałów promocyjno-informacyjnych nt. projektu JEREMIE_4 (ulotki i plakaty), uprzejmie prosimy o zgłoszenie takiego zapotrzebowania do Kierownika Projektu.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Z dniem 29 lipca 2016r. przestaje funkcjonować Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Konińskiej Izbie Gospodarczej w Koninie.

Od 1 sierpnia do 31 grudnia 2016r. informację na temat Funduszy Europejskich będzie można zasięgnąć w Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Koninie ul. Zakładowa 4 (Budynek Wojewódzkiego Urzędu Pracy) na parterze w pokoju nr 6 oraz na III piętrze w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie, pokój nr 325.

Godziny pracy:

Pon. 7.00-17.00, Wt. – pt. 8.00- 16.00

Telefony do konsultantów:  

63 240 85 35, 63 249 31 02

 

e-mail : monika.kasznia@arrkonin.org.pl  

 

Zapraszamy

„Dotacje dla StartUpów” w ramach Poddziałania 6.3.1 WRPO na lata 2014-2020

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo w wieku powyżej 29 roku życia, zamierzających uruchomić działalność gospodarczą. W ramach Projektu możliwe jest uzyskanie dofinansowania na w/w cel w wysokości 23.000,00 zł. oraz dodatkowo wsparcie pomostowe przez okres 6 m-cy w wysokości po 1750,00 zł miesięcznie. Projekt skierowany jest m.in. do mieszkańców Państwa Gminy i w związku z tym zwracam się z ogromną prośbą o zamieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej lub jeśli będzie możliwe w gazetce gminnej/prasie lokalnej. W załączeniu przesyłam plakat informacyjny dot. założeń Projektu, który można w tym celu wykorzystać.

 

Szczegóły na temat Projektu można uzyskać w naszym Biurze Projektu ARR SA ul. Zakładowa 4 pok. 310 i 311 lub na stronie internetowej www.dotacje.arrkonin.org.pl


Partnerzy

Agencja Rynku Rolnego Konin
Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia
Salix
Lokalna Organizacja Turystyczna
Konińska Gazeta Internetowa
Agencja Rynku Rolnego Konin
Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia
Salix
Lokalna Organizacja Turystyczna
Konińska Gazeta Internetowa