Zapraszam Państwa do korzystania z System Usług Elektronicznych (EBOI) dostępnego na naszej stronie: https://wierzbinek.eboi.pl/

 

System Usług Elektronicznych (EBOI) jest podstawowym miejscem załatwiania spraw w elektronicznej wersji urzędu. EBOI pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów cyfrowych naszego urzędu celem dostarczenia mieszkańcom szybkiej, wygodnej i łatwo dostępnej e-usługi publicznej za pośrednictwem internetu.

Dostęp do usług możliwy jest za pomocą profilu zaufanego i węzła krajowego, który możecie Państwo aktywować w Naszym Urzędzie. Zapewnimy pomoc i pełną obsługę w załażeniu profilu zaufanego na miejscu w urzędzie. Wytłumaczymy i zapoznamy z obsługą elektronicznego urzędu z wykorzystaniem profilu zaufanego.

Za pomocą formularzy elektronicznych, dostępnych na stronie, mogą Państwo złożyć pismo w urzędzie, a za pomocą EBOI staje się możliwa wymiana informacji o stanie załatwienia i wgląd do akt sprawy.

Za pomocą EBOI mają Państwo możliwość wnoszenia opłat urzędowych z wykorzystaniem płatności elektronicznych za podatki i opłaty lokalne. Otrzymują Państwo bieżący dostęp do informacji o stanie zobowiązań. Dzięki EBOI otrzymują Państwo powiadamiania sms i e-mail, jednak proszę pamiętać o wyrażeniu zgody na taką możliwość. Dzięki takiej usłudze nie zapomnimy o ważnych opłatach w urzędzie. Po wyrażeniu odpowiednich zgód w kolejnym dniu aktywują się wspomniane usługi. Życzymy przyjemnej obsługi.

Mają Państwo również możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej na telefon z Androidem lub iOS, dzięki której będą Państwo informowani o ważnych wydarzeniach w Gminie Wierzbinek.

Więcej informacji udziela Cezary Szymański pod numerem telefonu 63 8885054 lub na miejscu w Urzędzie Gminy w Wierzbinku na I piętrze w p. 211.

Galeria zdjęć