mapa z gminami konińskimi i napis Stowarzyszenie aglomeracja konińska

Zaproszenie
do udziału w ankiecie dotyczącej preferencji komunikacyjnych
Drodzy Mieszkańcy,

Rozpoczęły się prace nad opracowaniem dokumentu pn. „Plan Zrównoważonej Mobilności w Aglomeracji Konińskiej”. Jest to dokument strategiczny, który ma służyć poprawie mobilności mieszkańców.
Opracowanie wspomnianego planu pozwoli lepiej:
• wykorzystać istniejącą infrastrukturę w miastach, gminach i powiecie,
• planować transport (w tym transport zbiorowy, rowerowy),
• koordynować inwestycje.
Każdy z Was może aktywnie uczestniczyć w tworzeniu Planu Zrównoważonej Mobilności w Aglomeracji Konińskiej, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej preferencji komunikacyjnych.
Procedura polega na wypełnieniu formularza online. Czas trwania to 10 minut. Badanie online jest poufne, nie wymaga podawania swoich danych osobowych. Udział jest dobrowolny i w każdym momencie możliwa jest rezygnacja z uczestnictwa bez podania powodu. Rozpoczęcie ankiety jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w badaniu, które potrwa do 15 marca 2024 roku.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Konińska za pośrednictwem adresu: biuro@aglomeracjakoninska.org
Twoje odpowiedzi są dla nas niezwykle ważne w celu zrozumienia potrzeb mieszkańców i poprawy infrastruktury komunikacyjnej.
Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeST9ifLdoLcQ1xqsNA3M3nzzgMxRXIV3t8yiP47CeyQpWTRQ/viewform

Galeria zdjęć